Zwroty

Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej przez internet przysługuje Konsumentowi w terminie 14 dni od zakupu. U nas możesz jednak zwrócić produkt nawet po 30. dniach od dokonania transakcji!

Darmowy zwrot towaru przysługuje wyłącznie Klientom, którzy wybrali opcję dostawy za pomocą paczkomatów Inpost. Aby zwrócić towar przy użyciu tej metody wystarczy wejść na stronę Szybkie Zwroty Inpost, wybrać sklep Far Far Łódź i uzupełnić formularz zgodnie z instrukcją.

W przypadku wyboru innej formy dostawy, np. kuriera DPD zwrotu nie można dokonać przez opisany powyżej sposób, a koszt zwrotu pokrywa Klient.

Zwrot środków za zamówienie zostanie wykonany niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji Konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.

Wszystkie kwestie związane ze zwrotami zawarte są w podpunkcie “VII. Zwroty i reklamacje” w regulaminie sklep internetowego Far Far Łódź, dostępnego pod tym linkiem – regulamin.

Formularz zwrotu można pobrać w tym miejscu.