WYZWANIE MAMOWE - MAJ 2021

MAJ = MIESIĄC MAM

Maj chyba wszystkim kojarzy się ze świętem ukochanej mamy, które wypada 26.maja? Dlaczego nie świętować go przez cały miesiąc? Razem z Kasią Zgid @kasiazgid – trenerką personalną kobiet w ciąży i mam postanowiłyśmy stworzyć wspólny projekt dla mam 🙂

GENEZA

Obie jesteśmy mamami Franków, którzy są w tym samym wieku (16 msc’y). Z perspektywy bycia mamą obie wiemy, jak często zapominamy o sobie, myśląc tylko o naszych maluchach.

POŚWIĘĆ CHWILĘ CZASU DLA SAMEJ SIEBIE

Pokażmy więc sobie, poczujmy jakie jesteśmy wyjątkowe, ważne i niezbędne dla naszych pociech ale i dla nas samych. Podziękujmy sobie za te wszystkie trudy macierzyństwa i poświęćmy sobie kilka minut dziennie 🙂
Podarujmy sobie codziennie mały prezencik, zadbajmy o zdrowie swojego ciała i ducha! Aktywny udział w naszym majowym wyzwaniu będzie cudownym czasem, który spędzisz sama ze sobą, robiąc to co najbardziej kochasz!

O NASZYM WYZWANIU

Wyzwanie jest darmowe, dostępne dla wszystkich, bez zapisywania się, podawania maili czy czegokolwiek będzie prowadzone tutaj, na IG i FB na profilach @farfarlodz i @kasiazgid.
Zadanie do wykonania każdego dnia będziemy wrzucać codziennie rano na story

PODEJMIJ WYZWANIE

A teraz złóż sobie obietnicę , że codziennie znajdziesz czas dla siebie, że zaopiekujesz się sobą z pełną świadomością, że to Ty jesteś najważniejsza! Zaproś do wyzwania mamę, siostrę, bratową, szwagierkę, sąsiadkę, przyjaciółkę. Udostępnij post na swoim SM. Niech dobro się szerzy! <3 To co, zaczynamy zabawę?