Poradnik Młodej Mamy, Uncategorized

UBRANIA Z FUNKCJĄ KARMIENIA

karmienie piersią

UBRANIA Z FUNKCJĄ KARMIENIA

Według mnie, czyli z punktu widzenia mamy, która karmiła swojego maluszka przez 9 miesięcy mówię stanowczo TAK, SĄ CI POTRZEBNE ubrania z funkcją karmienia. Ja ich nie miałam i za każdym razem ubolewałam z tego powodu.
Po pierwsze, przy każdym karmieniu miałam całe gołe plecy, brzuch no i…piersi. Świeciłam swoim ciałem, które umówmy się jeszcze nie zdążyło wrócić do kondycji sprzed ciąży. Irytowało mnie to niemiłosiernie, ale nie mogłam znaleźć na rynku ubrań, które spełniałyby moje oczekiwania wizualne oraz jakościowe, więc męczyłam się dalej.
Po drugie, przy każdym wyjściu np. na obiad do rodziców, czy na spacer myślałam o tym, co mogę założyć, żeby Franio szybko mógł dostać się do piersi, ale żebym też i ja nie pokazywała połowy swojego ciała. Stałam przed szafą zdecydowanie za długo i się niepotrzebnie irytowałam.  Doprowadziło to do tego, że aktualnie mam uraz do tych wszystkich t-shirtów, koszul, sukienek które w tym okresie nosiłam i przy wyborze stylizacji omijam je szerokim łukiem.
Po trzecie, Franek był miłośnikiem moich piersi. Ubóstwiał je po prostu. Gdy pojawiał się u niego mały głód, musiał natychmiast, w tym właśnie momencie, w tej sekundzie podłączyć się pod mleczkopój, bo inaczej kończyło się to grubą histerią, awanturą i żalem.

grafika funkcja karmienia

CZY UBRANIA Z FUNKCJĄ KARMIENIA SĄ W OGÓLE POTRZEBNE?

Aktualnie, gdy jestem po stworzeniu kolekcji dla mam z funkcją karmienia przekonałam się jak wiele nerw moich oraz Frania byłoby zaoszczędzonych. Uświadomiłam sobie jak zamek wszyty w bluzę, koszulę czy sukienkę mógłby mi ułatwić życie… To właśnie w tych zamkach, guziczkach tkwi cały fenomen umożliwiający łatwe, szybkie oraz dyskretne nakarmienie maluszka. Będę Cię zachęcać do ułatwiania sobie życia oraz zwiększania komfortu karmienia.

funkcja karmienia DALIA nude
sukienka DALIA nude

CZY UBRANIA DO KARMIENIA PIERSIĄ DO WYDATEK TYLKO NA CHWILĘ?

Tworząc markę zawsze miałam z tyłu głowy „PAMIĘTAJ O TYM, BY MODELE NIE BYŁY TYLKO NA OKRES KARMIENIA PIERSIĄ, BY BYŁY UNIWERSALNE”. Tak, też zrobiłam, więc nie obawiaj się zakupu ubrań z funkcją karmienia, jeżeli uważasz, że Twoja przygoda z karmieniem piersią dobiega końca i lada moment będziecie z Twoim dzidziusiem odstawiać się od piersi. Wszystkimi modelami będziesz mogła dalej się cieszyć po zakończeniu tego etapu. Funkcja karmienia jest tak skonstruowana, by była niewidoczna oraz nieuciążliwa oraz, by modele były jednocześnie wygodne, sexowne oraz kobiece.

Całą moją kolekcję możesz zobaczyć poniżej lub tutaj

Jeśli podobał Ci się ten wpis – pamiętaj, żeby polubić nas na FACEBOOK’U (KLIK) oraz followować na INSTAGRAMIE (KLIK). A jeśli pragniesz mieć dostęp do najświeższych wpisów, poradników, e-booków, czy wywiadów ze specjalistami z dziedzin pokrewnych macierzyństwu i wychowywaniu dzieci – koniecznie zapisz się na nasz newsletter poniżej!

Dziękuję !

 

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.