Szyjemy tradycyjnie

Anna Kurczewska, założycielka i właścicielka Far Far urodziła się w Łodzi, podobnie jak wieloletnia krawcowa firmy Marta i projektantka Joanna, która odpowiada za każdą kolekcję. Nasze sukienki, swetry, spodnie, bluzki i spódnice oddają tradycje łódzkiego włókiennictwa.

200 lat temu w Łodzi zaczęły powstawać osady fabryczne przeznaczone dla tzw. fabrykantów (sukienników, tkaczy, prządków). Do miasta przyjeżdżali tkacze z zachodu i wschodu chętni, by się osiedlić. Każdy, kto dowiódł swoich tkackich umiejętności przed burmistrzem miasta i zdecydował zamieszkać w jego granicach, otrzymywał 3-morgową działkę, materiał niezbędny do wybudowania domu i pożyczki pieniężne. W tkance miasta do dziś wyczuwalna jest energia tamtych czasów: wielokulturowości, kontrastu, otwartości, pracowitości; liczne ślady wielonarodowego i wielowyznaniowego składu łódzkiej populacji przełomu wieków. Dlatego i my szyjemy tutaj. 

Nasze miasto, Łódź, zawsze było dla nas połączeniem staranności ze spontanicznością i szaleństwem. I właśnie to połączenie przenieśliśmy na nasze ubrania. Far Far Łódź to wyjątkowe sukienki, swetry, spodnie, bluzki i spódnice, w produkcji których wyrazistość i kreatywność łączymy z jakością tkanin i dbałością o szczegóły i detale.

Far Far tworzą łodzianki dla kobiet, które doceniają tradycyjną produkcję, wytrzymałość materiałów i dbałość o szczegóły, czyli wartości, z których powstała nasza firma.

Ubrania Far Far Łódź to piękne, klasyczne lub nowoczesne sukienki, pełne wariacji, takich jak koronki, falbanki, baskinki i wzory – malowane kwiaty, grochy i print, dzięki którym włożysz je na różne okazje – przyjęcia, wyjścia, codzienne sprawunki. Swetry Far Far szyjemy z myślą o tym, aby zapewniały ciepło, ale również idealnie współgrały z całą garderobą – ubierzesz je zarówno do spodni jak i sukienek. Nasze bluzki nadadzą ci profesjonalnego wyglądu w pracy, lub swobody ruchu na co dzień. Spodnie od Far Far Łódź gwarantują udane, eleganckie stylizacje do biura lub na wyjście. 

Od 30 lat szyjemy dla kobiet w całej Polsce, niezmiennie w Łodzi. 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *