Proces produkcji

FAR FAR FASHION to polska marka dla kobiet, której korzenie sięgają 1990 roku. To właśnie wtedy powstał zakład dziewiarski PIWI FEMMA – firma matka. W samym centrum Łodzi – miasta z olbrzymią historią włókienniczą firma PIWI FEMMA rozpoczyna produkcję wyrobów dziewiarskich (swetrów, sukienek, czapek, szali). Firma z roku na rok zatrudnia coraz więcej pracowników, w tym wysoko wykfalifikowaną kadrę technologów, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom klientów. Z roku na rok ponoszone są również inwestycje w park maszynowy, aby w końcu na początku XXI w. zakupić nowoczesne japońskie maszyny SHIMA SEIKI pozwalające na produkcję praktycznie każdego, nawet najtrudniejszego wyrobu.

Dzięki zdobywanemu przez tyle lat doświadczeniu, wielu kontaktom w Polsce i zagranicą, w końcu w 2008 roku powstaje marka własna FAR FAR FASHION. Klientki szybko doceniają najwyższą jakość wyrobów. W ciągu 2 sezonów pozyskujemy ponad 100 sklepów współpracujących w całym kraju.

Zawdzięczamy to przede wszystkim dbałości o detale i najwyższej jakości odszycia. Jesteśmy dumni z tego, że wszystkie nasze modele produkowane są w Polsce (w znacznej mierze w Łodzi). Sam proces produkcji jest długi, z każdym rokiem udoskonalamy go coraz bardziej. Od projektu, przez dobór odpowiedniej tkaniny, odszycie wzoru i pierwszą przymiarkę na modelce technicznej. To wtedy możemy ocenić, czy model będzie miał powodzenie. Poprawiamy krój, w odpowiedni sposób stopniujemy rozmiary, tak żeby mieć pewność, że każda kobieta będzie czuła się komfortowo w naszym ubraniu.