O nas, o zespole, o Łodzi 

Poznajmy się! Far Far Łódź to polski producent mody kobiecej. Szyjemy w Łodzi, polskiej stolicy mody, związanej z tą branżą od ponad dwustu lat. Far Far Łódź to rodzinna firma – pierwszą sukienkę stworzyła założycielka marki Anna Kurczewska, która zaangażowała swoją rodzinę w życie i rozwój tej wyjątkowej firmy odzieżowej. Dlaczego wyjątkowej? Szyjemy odpowiedzialnie i tradycyjnie, a naszym celem jest to, aby Twoje ubrania dawały Ci możliwość wyrażania siebie i służyły Ci przez lata. Już niedługo umożliwimy wszystkim naszym Klientom odsprzedanie naszych ubrań kolejnym osobom, zgodnie z naszą najważniejszą filozofią – Zero Waste! 

Nasz zespół

Anna bierze udział w całym procesie – od pomysłów na nowe kolekcje, przez szukanie najlepszych tkanin, po dbałość o efekt końcowy. Marta, nasza krawcowa szyje dla nas od ponad 15 lat, zapewniając jakość i dbałość o detale produktów. Joanna jest projektantką, której kreatywność i profesjonalizm widać w każdej kolejnej kolekcji. Anna, Marta i Joanna odpowiadają za to co nosisz. 

Ubrania Far Far Łódź

Jesteśmy nie tylko polskim producentem ubrań, jesteśmy przede wszystkim świadomym wytwórcą. Szyjemy ubrania, które w zależności od dodatków sprawdzą się zarówno w codziennej stylizacji jak i na małe i większe wyjście. W ubraniach Far Far dodasz sobie pewności siebie w pracy, poczujesz się kobieco wychodząc na przyjęcie, zapewnisz sobie komfort w codziennych sytuacjach. Po 20 latach działalności postanowiliśmy wyostrzyć swoje DNA! Materiały do kolekcji są przede wszystkim naturalne, wszystkie pochodzą od polskich dostawców. Nasza rozmiarówka odpowiada kobiecej, polskiej sylwetce, a produkcja jest zgodna z zasadami zrównoważonego designu. Świadomie podpisujemy się pod każdą wyprodukowaną sztuką.

Jakość Far Far

Wybierając nasze sukienki, swetry, spodnie lub spódnice wybierasz produkty uszyte zgodnie z naszą 30-letnią tradycją procesu produkcyjnego, który zaczyna się od doboru odpowiedniej tkaniny, poprzez odszycie wzoru i pierwszą przymiarkę. Dopiero wtedy oceniamy model, poprawiamy krój, stopniujemy rozmiary upewniając się, że każda z Was będzie czuła się w nim komfortowo. Cena naszych ubrań jest wyrazem ich jakości oraz dbałości o proces produkcyjny, który w całości odbywa się w Polsce. 

Łódź

Nasz zespół pochodzi z Łodzi, tutaj szyjemy nasze ubrania, a sceneria miasta stała się pięknym tłem naszych sesji. Z Łodzią związane są również wspaniałe dziewczyny, które prezentują nasze ubrania – Julia, Basia i Klaudia. Styl Łodzianek jest widoczny w naszych projektach a rytm miasta wyczuwalny w naszej pracy.