Tworzymy dla kobiet

Sklep internetowy FAR FAR jest dla nas, kobiet.

MY kobiety

Przez pokolenia nasze babki i matki, uczyły nas samodzielności w ogarnianiu każdej przeciwności losu.
My kobiety, znamy swoją wartość. Mamy swoje pasje i bywamy tajemnicze. Lubimy być razem a czasem osobno. Świętować i opłakiwać życiowe lekcje, wspólnie. Celebrować każdą chwilę a czasem zagubić się w mnogości rzeczy do zrobienia. Ważna jest dla nas rodzina i nasi najbliżsi. Koleżankujemy się i przyjaźnimy ze sobą. Chcemy pracować w poczucie sensu i znaczenia. Wspieramy się i inspirujemy nawzajem. Lubimy samodzielnie decydować
o sobie. Zawsze mamy wybór.

Jesteśmy z Łodzi. To właśnie tu, w 2008 roku, powstała fantastyczna sukienka dzianinowa, stworzona przez założycielkę FAR FAR, Annę Kurczewską.  Dziś cała rodzina Kurczewskich jest zaangażowana w FAR FAR.

Czy wiesz, że nasze miasto, jest związane z branżą modową już ponad dwieście lat?

Łódź to polska stolica mody, która zaczyna być rozpoznawalna, również na międzynarodowej mapie modowej.

Możesz nam zaufać i mieć pewność, że FAR FAR, to modne ubrania, stworzone z myślą o nas, kobietach.

W codziennym życiu, MY kobiety potrzebujemy nowoczesnych oraz praktycznych ubrań, w których będziemy czuć się naprawdę komfortowo.

W naszym sklepie internetowym FAR FAR znajdziesz ubrania na co dzień, które możesz samodzielnie połączyć
z koszulkami, bluzkami, dzianinami, swetrami oraz innymi akcesoriami.

Chcesz podkreślić swoje kompetencje w miejscu pracy? To świetnie się składa, bo Twoje stylizacje od FAR FAR uwiarygodnią Twoje kompetencje. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie.  Kobiece garnitury, biznesowe sukienki oraz dobrze dopasowane spodnie, będą Twoim dodatkowym atutem.

Jeśli chcesz zabłysnąć na prywatce, spotkaniu z przyjaciółmi czy dobrze wypaść na rodzinnej kolacji, odkryj ubrania na większe i mniejsze okazje. Czy wiesz, że sukienki to nasza łódzka specjalność od FAR FAR?

Spraw sobie piękne ubrania od FAR FAR Fashion Łódź i bądź sobą!