O nas, o zespole, o Łodzi

Jesteśmy polskim producentem i szyjemy w Łodzi, polskiej stolicy mody, związanej z tą branżą od ponad dwustu lat. Far Far Łódź to rodzinna firma – pierwszą sukienkę stworzyła założycielka marki Anna Kurczewska, która zaangażowała swoją rodzinę w życie i rozwój tej wyjątkowej firmy odzieżowej.

Nasz zespół

Anna bierze udział w całym procesie – od pomysłów na nowe kolekcje, przez szukanie najlepszych tkanin, po dbałość o efekt końcowy. Marta, nasza krawcowa szyje dla nas od ponad 15 lat, zapewniając jakość i dbałość o detale produktów. Joanna jest projektantką, której kreatywność i profesjonalizm widać w każdej kolejnej kolekcji. Anna, Marta i Joanna odpowiadają za to co nosisz.

Ubrania Far Far Łódź

Jesteśmy nie tylko polskim producentem ubrań, jesteśmy przede wszystkim świadomym wytwórcą. Szyjemy ubrania, które w zależności od dodatków sprawdzą się zarówno w codziennej stylizacji jak i na małe i większe wyjście. W ubraniach Far Far dodasz sobie pewności siebie w pracy, poczujesz się kobieco wychodząc na przyjęcie, zapewnisz sobie komfort w codziennych sytuacjach. 

Jakość Far Far

Wybierając nasze sukienki, swetry, spodnie lub spódnice wybierasz produkty uszyte zgodnie z naszą 30-letnią tradycją procesu produkcyjnego, który zaczyna się od doboru odpowiedniej tkaniny, poprzez odszycie wzoru i pierwszą przymiarkę. Dopiero wtedy oceniamy model, poprawiamy krój, stopniujemy rozmiary upewniając się, że każda z Was będzie czuła się w nim komfortowo. 

Łódź

Nasz zespół pochodzi z Łodzi, tutaj szyjemy nasze ubrania, a sceneria miasta stała się pięknym tłem naszych sesji. Z Łodzią związane są również wspaniałe dziewczyny, które prezentują nasze ubrania – Julia, Basia i Klaudia. Styl Łodzianek jest widoczny w naszych projektach a rytm miasta wyczuwalny w naszej pracy.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *