Lato w sukience boho

rozmowa ze stylistką i projektantką Far Far Łódź

Joanna Pytlewska zaprojektowała dla nas kolejną kolekcję, którą w całości przedstawiamy tutaj. Joanna opowiedziała o swoich inspiracjach i efektach przepięknej sesji w stylu country. 

Boho to romantyzm czy szaleństwo? 


Joanna Pytlewska: Nigdy bym tych pojęć od siebie nie rozdzielała! Romantyczna sukienka zawsze jest odrobinę szalona, bo i romantyzm to spontaniczność, uczucie i emocja. A szaleństwo w modzie ma w sobie dziewczęcość i urok – to, z czym utożsamiamy romantyzm. 

Co jest spoiwem najnowszej kolekcji?

Joanna Pytlewska: Lato – słońce, łąka i woda. Sukienki z nowej kolekcji Far Far są wyraziste, ale lekkie. Długie sukienki na lato to dzisiaj must-have w garderobie każdej dziewczyny, pod warunkiem, że nie ma w nich nudy i nie ma monotonii. Nowa kolekcja w stylu boho to też sukienki i sweter oversize, bo takim krojem najłatwiej się bawić i tworzyć z niego różne stylizacje, np. wykorzystując paski lub stawiając na pełną swobodę. Wzory naszych sukienek przywodzą na myśl łąkę pełną kolorowych kwiatów ale i płynącą wodę. I nowa kolekcja to w końcu detale – plisy, falbanki i marszczenia, które do stylu boho wnoszą grację i efekt staranności.

Sesja w stylu country to także ukłon w stronę lata?

Joanna Pytlewska: Wakacje znowu kojarzą nam się ze wsią. Epidemia koronawirusa spowodowała, że większość Polaków zostaje w kraju, a Polska, choć pełna zachwycających miast, starówek, zabytków jest przecież najpiękniejsza tam, gdzie pozostała naturalna – m.in. na polskiej wsi. Nasze sukienki sfotografowaliśmy w stadninie koni pod Łodzią, gdzie styl naszej najnowszej kolekcji został w pełni oddany. Dodatkowo, zwiewne sukienki idealnie łączą się z wyjątkowo modnymi w tym sezonie kowbojkami, a kobiety coraz częściej noszą kapelusze, perfekcyjnie dopełniające styl bohemian. 

Dla kogo są sukienki boho z nowej kolekcji?

Joanna Pytlewska: Dla kobiety, która lubi kolory, nie boi się wariacji na temat długości. Dla takiej, która spędza lato w mieście i chce do szarości wnieść inne kolory, albo jedzie na wakacje i potrzebuje zabrać ze sobą sukienkę na chłodniejszy wieczór nad jeziorem lub na spacer w lesie, ale i krótką, małą-białą w malowane kwiaty, w której zrobi sobie piękne pamiątkowe zdjęcia. Przede wszystkim ta kolekcja jest dla dziewczyn i kobiet, które najlepiej czują się w naturalnym wydaniu, bo uzupełnieniem stylizacji naszych boho sukienek są już tylko szerokie uśmiechy i wakacyjne scenerie. 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *