Uncategorized

FAR FAR ŁÓDŹ dla mam

rodzina

Nazywam się Aleksandra Kurczewska 

 

Prywatnie od ponad dwóch lat, jestem żoną Radka, który wspiera mnie we wszystkich podjętych przeze mnie decyzjach. Od roku jestem też spełnioną mamą Franciszka – małego człowieka, który zmienił moje życie o 180 stopni. Oprócz tego, jestem kobietą, która lubi się dobrze ubrać, a przede wszystkim czuć się komfortowo, sexy i z klasą w tym co noszę. Zawsze kompletując swoją garderobę staram się, by ubrania były ponadczasowe, a nie koniecznie modne w jednym sezonie i na to stawiam też nacisk w naszych kolekcjach.

 

POWYŻSZE CZYNNIKI SPRAWIŁY, ŻE POSTANOWILIŚMY ZUPEŁNIE ODMIENIĆ NASZĄ MARKĘ

– FAR FAR ŁÓDŹ –

I SKIEROWAĆ JĄ DO KOBIET KARMIĄCYCH.

 

Jak się znalazłam w FAR FAR ŁÓDŹ ? 

 

 

 
 

 

Z wykształcenia jestem magistrem dietetyki (Uniwersytet Medyczny w Łodzi), psychodietetykiem (Uniwersytet SWPS w Warszawie) oraz kosmetyczką. Od ukończenia studiów pracowałam głównie jako kosmetyczka w jednym z łódzkich Salonów Urody jednocześnie układając diety dla pacjentów chcących zmienić swój styl życia. Jednak, od roku jestem głównie mamą na pełen etat! Pomysł nowego kierunku dla marki zrodził się, gdy  jeszcze byłam w ciąży. Szukając na rynku ubrań z funkcją karmienia piersią przeraziła mnie ich słaba jakość oraz wygląd sugerujący, że matka karmiąca ubiera się jedynie w wyciągniętą dzianinę dresową i zapobiegawczą sukienkę za kolano.
Wszystkie nasze kolekcje charakteryzować się będą: prostotą, funkcją karmienia, łatwością łączenia modeli oraz małą ale przemyślaną ilością wzorów, pozwalającą na kompleksowe uzupełnienie garderoby w duchu ZERO WASTE.

 

Stąd powstał pomysł na tworzenie modeli z naturalnych, ekologicznych, trwałych materiałów w stylistyce boho.

 

 

KONCEPCJA BLOGA

Na blogu będę publikować dla was odrobinę treści lajfstajlowych, ale przede wszystkim porady i przemyślenia związane z macierzyństwem, rozszerzaniem diety u malucha (metodą BLW). Zaczerpniesz też u mnie wiedzy na temat wychowywania dzieci zgodnie z zasadami Marii Montessori. Kilka razy do roku będę wydawać e-booki związane z dietetyką, psychodietetyką i macierzyństwem, których tematy będziecie wybierać wy ☺. Dodatkowo, będę przeprowadzać wywiady ze specjalistami z dziedzin pokrewnych macierzyństwu. Zależy mi na tym, by to miejsce stało się małym kompendium wiedzy dla świeżo upieczonej mamy!

Zależy mi, abyście dzięki naszej marce mogły nie tylko dobrze się ubrać, ale również byście znalazły tutaj garść informacji, porad i rozwiązań problemów, z którymi borykają się młode mamy.

Jeśli podobał Ci się ten wpis – pamiętaj, żeby polubić nas na FACBOOK’U oraz followować na INSTAGRAMIE.

A jeśli pragniesz mieć dostęp do najświeższych wpisów, poradników, e-booków, czy wywiadów ze specjalistami z dziedzin pokrewnych macierzyństwu i wychowywaniu dzieci – koniecznie zapisz się na nasz newsletter poniżej!

Dziękuję !

 

Wyprawka (21)

Piżamy do karmienia (3)

Piżamy ciążowe (3)

Pieluchy (4)

Wyprzedaż (8)

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.